| hândel a întrebat:

Peste 5 ore plec sa dau examenul auto, teorie. Ma sustineti cu ganduri bune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.sa le fie tarana usoara. laughing

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sper ca ai luat dejalaughing
big grin

| Flav a răspuns:

Succes, dar ce dai B-ul?

| lia a răspuns:

Haideeee...acuma spune cum a fost tongue
Te-ai uitat la gagicuta din fata ta? Sau ne minti ca ai fost atent la tine-n foaie? thinking

| SweetCandy a răspuns:

Aq cred ca deja l-ai dat cand iti raspund eu... da
sper ca l-ai luathappy

puphappy

| hândel explică:

Multumesc mult urbanghost love struck

| hândel explică:

@ irincic, ce sa conduc in visul tau? O eventuala actiune in dormitor?!hee hee Eu mai fac niste chestionare online, pentru. incalzire, desi ma ustura ochii de somn. happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Multa bafta! Si treci la somn acum. Asteptam vesti bune mai tarziu.

Shin
| Shin a răspuns:

Sper ca dai A-ul :p
Shin

auran
| auran a răspuns:

Eii, ce ai facut? Ai luat?

| Elly4all a răspuns:

:*. Eu pot doar sa-ti zic mult succes, si sa te sustin de aici de la mine de acasaa, dar tot va contawinking,
succes ps. nu te grabi cu raspunsurile gandeste-te bine la rezolvarewinking

| Ben. a răspuns:

Bafta. pune ceasul sa sune!

| mariutza a răspuns:

Da o sa te sustinem cu ganduri bunee...bafta! si fi concentrat la maxim :*

| Diav0la a răspuns:

Bafta .grija cum conduci .si ai incredere ca va fi totul bine si o sa fie!

| urbanghost a răspuns:

Bafta multa! CU 26 sa iei si la sala si la oras!happy Si ai grija cum conduciwinkingEu am luat sala din prima si cand am mers cu "Garcea" sa dau orasul nu am vazut semaforul si am trecut pe rosu, de aia ti-am zis, atetntie maxima!

| andreea89 a răspuns:

Succes! si eu urmez si mi-e o frica...:s

| angela_7705 a răspuns:

Multa bafta; si te asteptam cu vesti bune

| Antrax a răspuns:

Normal.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iti tzinem pumnii o sa te visez la noapte cum conduci laughing
da' tu ce nu dormi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o sa-ti tzinem ata de tare pumnii inkat o sa te visam laughing conducand in dormitorul nostru laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bafta totusibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otonele taty! mult succes! Daca as fi Doamne Doamne, atunci cind iti vine rindul tot norocul de pe glob l-as indrepta inspre tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te aştept cu vestea să-mi spui că ai trecut sala.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urarea ti-am facut-o pentru traseu, pentru teorie, succes! laughing