| aly a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste avantaje si niste dezavantaje despre traiul de pe o insula? astept multe pareri! funda + vot la cel care imi da cele mai multe!

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Grozav/Dar să ai şi persoana iubită lângă tine/Astfel ai fi departe de tot şi toate/Nu ar exista gelozie/Nu ar exista persoane care să distrugă dragostea înfiripată în cele două suflete ale iubăreţilor/Aici eu nu văd dezavantaje/Poţi trăi în orice loc/Dar nu şi fără dragoste/Deoarece îţi alimentează sufletul tot mai mult pe zi ce trece/N-ai vizionat filmul ''Laguna albastră?''