| Răzvănykă a întrebat:

Recent, am avut o discuție cu o persoană religioasă care mi-a spus că au fost descoperiți schelete de giganti. Evident, orice persoană rațională știe că acele fotografii cu "giganți" care au circulat pe internet acum câțiva ani au fost doar falsuri create de indivizi folosind programe de editare foto, cum ar fi Photoshop. În ciuda acestui fapt, încercând să-i explic că sunt doar înscenări, mi s-a răspuns că "Acest motiv a fost creat intenționat pentru a masca descoperirea adevăraților giganți!" laughing laughing

Ce părere aveți despre acest subiect? Cum aș putea să-i demonstrez că aceste afirmații sunt nefondate și că vorbește doar prostii?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu esti sigur sigur sigur ca undeva in istoria omenirii oamenii nu au fost mai mare decat acum?