| GloriaDufarp a întrebat:

Sala sau kangoo jumps? Vreau sa ma apuc de una dinele dar nu stiu care. Care da rezultate mai bune si ce beneficii are fiecare? Ce imi recomandati mai bine spus. Multumesc anticipat :* Dau funda

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Kangoo jumps. Comparativ cu mersul la sala, e recreational. Te imprietenesti cu alte fete care mai merg, slabesti, intaresti muschii si e distractiv. Mersul la sala e munca, trebuie sa stii ce grupe de muschi sa lucrezi si in ce zile, trebuie sa ai o anume dieta si mai mult ca sigur, daca arati decent, o sa ti-o dea unul din masculii alfa de acolo. La kangoo jumps topai in diferite moduri pe muzica. Cand mergeam la sala ma uitam la alea de fac aerobic/kangoo jumps si erau asa fericite, pareau ca se distreaza in timp ce la fiare toata lumea era grumpy.

| PsihopatX3 a răspuns:

Kangoo jumps pentru fete e mult mai ok, e distractiv şi chiar ajută.