| BogdanM275 a întrebat:

Salut, de ce Turcia se implica în războiul din Siria și mai important de ce a ales sa dea drumul imigranților sirieni?

Cum credeți ca va fi afectata Europa de noul val de imigranți ilegali?

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa ne speriem.De cand Columb a descoperit America anual pana in zilele noastre au fost si sunt imigranti in America din toate statele lumii, in Canada la fel dar inca nici unul nu s-a plins ca nu mai poate primi oameni ca sunt full.