| Alexandru3222 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare, am terminat școala profesionala și am dat la liceu însă nu am mers mult, 3 luni și am decis sa plec în străinătate la munca, chestia este ca asta s-a întâmplat acum 2 ani și abia am venit acasă. Acum întrebarea ce trebuie sa fac între timp mi-a venit înștiințare ca am rămas repetent vreau doar sa va rog sa îmi spuneți ce trebuie sa fac.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te poti reinscrie la liceu, curs SERAL clasele IX- XIII din septembrie 2024.

| sierra1 a răspuns:

E simplu: repeți (dacă vrei) clasa

| dullcat a răspuns:

Buna.Trebuie sa mergi la secretariat pentru un raspuns corect, prezinti situatia ta si vei fi indrumat cum sa procedezi mai departe.Succes.