| ImDarkRaul4566 a întrebat:

Salut TPU! Am returnat un produs stricat cumpărat de la eMAG, ca formă de plata am ales să imi de ie un voucher pe care îl pot folosi pentru a face o altă comanda, întrebarea mea este: dacă voi face o comandă nouă va trebui să plătesc eu transportul sau vor platii ei transportul? Multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La fel ca la o comanda noua. Nu are treaba una cu alta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio legătură plata transportului cu voucherul tau. Transportul rămâne așa cum îl vezi pe site.

| Holiday a răspuns:

Depinde cine vinde produsul/ele respectiv/e, de valoarea comenzii, daca ai, sau nu, abonament genius, etc. E o comanda noua, nu are nicio legatura cu cea veche.