| ady2607 a întrebat:

Stie cineva cate serii au desenele animate"dragon ball"? si cum se numesc seriile? cate episoade are fiecare?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

4. Dragonball, Dragonball Z, Dragonball GT, si Dragonball Kai. Nu mai stiu cate episoade-s de fiecare, dar le gasesti pe toate online, sa le vizionezi. Cauta pe google "watch online...", si vei gasi. Bafta!

8 răspunsuri:
| ady2607 explică:

Merci mult!

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Http://alldbseries.blogspot.com/ e blogul meu. De saptamana asta am inceput treaba. Am pus de abia primul sezon din Dragon Ball, dar sper ca pana la sfarsitul lui 2010 sa termin si cu Dragon Ball, si cu Dragon Ball z si cu Dragon Ball GT. Iar Dragon Ball Kai e tot una cu DBZ, doar ca are alt generic si i-a schimbat numele si alte chestii de astea. pentru inceput poti vedea primeleepisoade din DB pe blogul meu, sunt in engleza. SI am pus si o sumara povestire a lor acolo, normla, tot in engleza ca vreau sa devina blog international. Si le poti si descarca, doar urmeaza link-urile de pe MovShare(acolo am facut eu upload). Si mai da si tu zvon la cine stii. Mersi. pa! http://alldbseries.blogspot.com/

| Radu_8499 a răspuns:

In curand o sa le urc eu pe www.nuprivi.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragon ball z dragonball z dragonball kai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fandbz.3x.ro este fan clubul dbz din romania! aici gasesti toate episoadele db, dbz si db gt subtitrare :) nu trebuie sa le downloadezi le vezi direct pe site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leam vazut in pl mea pe astea altele in affara de astrea nu sunt mah

| stefan1988 a răspuns:

Dragon ball 153 de episoade dragon ball z 291 episoade dragon ball gt 64 episoade seria dragon ball kai nu o urmaresc pentru ca este seria editata din dragon ball z

| Vaduva_Loredana_1996 a răspuns:

Prima este dragon ball si are peste 200, a doua este dragon ball si are tot peste 200, a treia este dragon ball gt si are 65 de episoade! Iar pe cele lalte nu le stiu.