| leuxxx a întrebat:

Stie cineva reteta fericirii ca de clatite, cornulete o avem,

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Una bucata partener/a potrivit sufletului sau nevoilor personale [dupa preferinta], asortat/a la orice tinuta, amestecat cu doua lingurite din elixirul tineretii si conturi grase [potrivite necesitatilor de orice natura], fiert in suc propriu cam o luna, pana se obisnuieste, si garantat obtii fericirea tongue
Bafta!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am incercat zeci de retete si nu mi-a iesit niciuna.Cred ca am cumparat ingrediente alterate. Uite ca am sa incerc si reteta lui @abchee hee

| carminaburana43 a răspuns:

Da chiar ieri am aflat dupa ce am suferit foarte mult si numai si numai nu reuseam s-o scot la liman, tot plingeam, tot credeam ca soarta mi-e oimpotriva.Cind de fapt in mine era necazul.Nu mai stiam sa ioubesc pe nimeni nu mai aveam incredere in nimeni.Trebuie sa iubesti zilnic pe toata lumea sa dai din inima iubire sa primesti la fel.Cine nu-si poate iubi semenii, sau isi pierde increderea in oameni are numai de suferit.Trebuie sa fim curati in trup si suflet trebuie sa ne iubim semenii orice ar fii.Imediat iti caut videoclipul cu pricina si iti trimit.La mine functioneaza.

| carminaburana43 a răspuns:

Iti mai trimit doua videoclipuri care m-au binedispus azi.
http://www.youtube.com/watch?v=x9beHn5B0MU
http://www.youtube.com/watch?v=IWwCj-GPel0

| anka a răspuns:

In momentul de fata as fi fericita daca ti-ai schimba poza de la avatar. E oribila masca aia.