| EyesSad17 a întrebat:

Sunteti obsedati de calculatoare si telefoane

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Mai "vierme"asta e intrebare sau ce? ca ai uitat semnul intrebarii...rolling on the floordar revenind la oile noastre, cel putin de telefon, nu nu sunt obsedata.Si de calculator, treuie sa recunosc ca un pic mai mult.dar m-am sculat si eu din morti si vreau sa fac cat mai multe fundite pe TPU si acum stau mai mult.big grin fundita?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| BRG a răspuns:

Nu

| Bylok a răspuns:

Nu,nu sunt! Telefonul mi l-a aruncat tata si de calculator nu am timp laughing glumeam laughing

| Adry05 a răspuns:

Ne intrebi sau ne spui? raised eyebrows

| EyesSad17 explică:

Eeee ce? omul nu face greseli! ha ha ha ha