| meinteil a întrebat:

Vi se pare corect ce a facut? :)))
http://stirileprotv.ro/......video.html

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Trebuia să păstreze lucrurile, dar dacă nu are ce face cu banii...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Respecte maestrului

| Doub a răspuns:

laughing).
Genial.

| Lawliet14 a răspuns:

Probabil o alta femeie de nimic...

| Drolja a răspuns:

Mie fazele astea ostentative mi se par idioate şi fără rost.
Eu să fi fost în locul gagicii, şi sigur asta a făcut şi ea, aş fi râs plictisită de gestul lui de a-şi consuma ore din viaţă şi obiecte preţioase pentru o răzbunare care mie nu îmi provoacă decât plictis, şi mă învedreşte şi mai mult de controlul şi influenţa pe care am avut-o asupra lui.

Mai lipsea să compună o melodie de despărţire, şi să îşi mai consume şi cu aia bani şi timp. Nu face decât să arate cât de importantă e pentru el persoana care l-a înşelat.

| Aylee a răspuns:

El considera daca e corect laughing, faza nasoala e ca a platit pentru ele si acuma s-au dus toate.

| emmaemilia a răspuns:

Fata mea cand a taiat iPhone-ul:

https://www.google.ro/......ps?/search

Tipu-i prost, zau asa...a dat bani pe obiecte
Da-le dreak de relatii

| RaisaPretty a răspuns:

Nu mi se pare corect.