| gabrielutzu a întrebat:

Vrea doar sa fac doar o remarca:In ultimii doi ani de cand nu am mai avut contact cu acest sait, constat ca numarul de nou-nascuti care sunt activi aici a devenit foarte mare, practic ei formeaza mareaa majoritate a membrilor activi acum, situatie care, in urma cu ceva timp era oarcum inversa.

Intrebarea ar fi: credeti ca, odata cu dominatia copioasa(si totala) a nou-nascutilor pe acest sait, calitatea lui a scazut sau a crescut?

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Au si ei rolul lor, nu se poate spune ca scade calitatea site -ului dar intampini greutati cand astepti un raspuns si te trezesti cu unul care nu iti foloseste la nimic sau sunt puse intrebari penibile. Dar noi fiind mai maturi le dam raspunsuri la dilemele lor prin care am trecut si noi dar nu am avut de unde sa culegem informatii.

1 răspuns:
| madalynaaa a răspuns:

De ce vrei asemenea tampenii? Ce kkkaat! ( rs tau sa vezi cum e cind primestiastfel de comm`uri si sa te inveti sa vb corect)