| mutuu23 a întrebat:

Ziceti cel mai amuzant film pe care l-ati vazut
O sa-l descarc si cel care este mai amuzant o sa-i

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cool runnings (Echipa de bob a Jamaicăi)
Down Periscope (Submarinul trăzniţilor)
Spor! Râzi de mori la ambele! laughing

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Recep Ivedik .

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

În materie de umor gusturile sunt diferite, totuşi, îţi recomand Dogma, poveste interesantă, distribuţie de excepţie, personaje trăznite, pe mine m-a făcut să râd. Sper că 23-ul din username reprezintă vârsta fiindcă e interzis celor sub 16 ani...

Răspuns utilizator avertizat
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Little Man

| Micheline a răspuns:

Pai, Pact cu diavolitza, Little man, Dumnezeu pentru o zi, Ora de varf.
Nu prea ma uit la comedii astea sunt singurele care le-am vazut si chiar sunt super.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Norbit am ras cu lacrimihee hee. Ti-l recomand.