| 18cm a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata fetelor. Ce trebuie sa facem pentru a va convinge sa ne lasati sa va?

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Aratai ca o iubewsti cu adevarat si discuta cu ea. funda? plss

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa le speli pe fata sau sa ii mirosi pasarica?

| XK a răspuns:

-**** vrei sa te f#t?

merge sigurwinking

| bianca9422 a răspuns:

Tu in niciun caz nu ai cum sa convingi o fata sa faca asta!

daca stau bine sa ma gandesc nu o sa ai niciodata daca vei fi asa disperatwinking

| Summer a răspuns:

Bai baiatule ai o problema mare tare laughing...
In primul rand de vocabular. Nu ai auzit de termeni gen sex? laughing
S`au inventat acum destul de mult timp si 2 cu atitudinea asta are dreptate piticdulce doar la o fata mai putin cuminte poti reusi asta daca ai macar buletinhee hee

| pinkystyleツ a răspuns:

Merci :X

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Sa te duci dracu!:d

| Aidan a răspuns:

Sa le inciti hormoni prin excitare.

| piticdulce a răspuns:

Cea mai stupida intrebarehappy dragul meu st sigura ca tu nu ai mai mult de 15_16 anihappy. daca duci lipsa du'te si plateste o curva ca sa te ajutelaughing sau fa-ti o prietena si o relatie serioasa, asta nu e intrebarestraight face

| ElChino a răspuns:

Nu sunt fata dar imi permit sa raspund big grin... Trebuie sa ii arati ca o iubesti cu adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai 18 tzentimetrii, cum sa le convingi sa te lase sa le pupi in cur, sau ce?