| gab0ru a întrebat:

Am avut o relatie de 2 ani de zile cu o fata. Eu sunt baiatul. Am gresit mult in relatia asta : am inselat, jignit, m.am comportat foarte urat. Prietena a fost o fata de nota 10. Acum o saptamana ne.am certat iarasi iar ea a decis sa ne despartim, sa nu mai vorbeasca cu mine si sa plece maine seara la Constanta la munca cu o colega de clasa. Eu regret enorm ca pleaca, ca ne.am despartit. Mi.a spus ca ea aceasta perioada o considera o pauza iar cand va veni de la munca o sa ne impacam daca o sa simta. Cum sa procedez?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La "munca"? nu te umili in fata ei, relatia ta a luat sfarsit e timpul sa experimentezi si alte cearsafuri

| Alcyon a răspuns:

Las-o pe fata aia in pace. Nu inteleg cum a putut sa stea atata timp cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o meriți.

| Kitsune92 a răspuns:

Chiar ca e o fata de nota 10 daca te-a iubit asa de mult incat a fost dispusa sa-ti ierte toate magariile. Eu zic s-o lasi in pace ca merita ceva mai bun si sa-i respecti decizia de a pleca.