| B0ssu98 a întrebat:

Am făcut o obsesie pentru o fată, pur și simplu de câte ori o văd, mă trec fiorii deoarece am senzația că nu am mai văzut în viața mea o femeie atât de atrăgătoare, dar problema e că nu am nicio șansă la ea din mai multe puncte de vedere: Ea e străină, de fapt eu sunt străin că mă aflu într-o altă țară, ea arată prea bine, arată exact ca o actriță din filmele pentru adulți, e brunetă, înaltă și are un fund extrem de apetisant, ochii negri.
Faza e că eu nu arăt prea bine fizic, sunt introvertit și plus că nu știu să vorbesc germana și nu prea am cum să intru cu ea în vorbă.
Dar mă gândesc să fac cumva, într-o seară, când o văd pe stradă, să îi dau cu spray paralizant până leșină după care, să o bag în mașină și să o sedez, să merg pe un câmp să fac sex cu ea, apoi să o abandonez, dar fără să-i fac rău, ci pur și simplu cred că asta ar fi singura șansă a mea să fac sex cu ea.
A doua variantă e să o abordez când iese de la serviciu, să vorbesc cu ea în engleză și să-i spun direct că îmi place cum arată și că dacă acceptă să-mi arate chiloții și să se dezbrace puțin pentru o mie de euro, iar eventual, dacă ea vrea, îi spun că-i mai ofer ăncă o mie dacă face sex cu mine.
Nu veniți cu fraze gen *de unde ai tu banii ăștia, etc* deoarece sunt major, nu sunt copil și am un loc de muncă.
Ea, fata despre care eu vă vorbesc are atitudine și aspect de *curvâ* așa, la prima vedere, sau cel puțin așa îmi lasă ea impresia, dar faza e că să nu mă refuze deoarece ea chiar arată trăznet și are față de fată obraznică dar mi-e teamă ca ea să mă refuze.
Credeți că merită să-mi fac curaj și să încerc măcar?
Credeți că sunt șanse ca ea să fie surprinsă oarecum și să accepte, dacă voi fi sincer și convingător?
Ea este puțin dubioasă, în sensul că nu pare fată cuminte și de aceea mi-am pus asta în plan.
V-am scris asta pentru că simt nevoia să primesc niște sfaturi utile, în special din partea fetelor și-anume: Credeți că sunt șanse ca fata respectivă să accepte să facă sex cu mine dacă o abordez și îi propun asta?

2 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti daca esti complet sanatos la cap. Serios, mai citeste odata ce ai scris si vezi daca ti se pare normal. N-ai cu cine, frate... oameni ca tine merita inchisi departe de societate, asa, preventiv, numai pentru gandurile voastre de prosti.

| VsM a răspuns:

Cum dracu sa ii dai cu spray in *** incearca sa te uiti in alta parte cand treci pe labga ea esti bolnav? Dece sa o sedezi? Sau sa o violezi, doamne...d.asta nu ne suporta nimeni ba pe noi Romanii