| ofatavirgina a întrebat:

Am o prietena care este la alt liceu fata de mine si imi povestea ca are un baiat in clasa care o place si bineinteles e reciproc doar ca intr-o zi cand ea s-a dus la baie( sa isi faca necesitatiile) baiatul acela a urmarit si a intrat in cabina cu ea fara sa isi dea seama. ea a inceput sa ii spuna sa plece ca nu il intereseaza lucrurile ei intime, dar acesta nu aa ascultat si a stat acolo iar ea striga dupa ajutor acesta ii inchise gura cu scoci si a inceput sa o dezbrace ( pana a lasat-o la fundu gol ) el a inceput sa o pipaie peste tot si a pus sa ii suga penisu. acum este foarte socata, ce sfaturi ii puteti da? fuda si vot

Răspuns Câştigător
| bluemoony a răspuns:

Cred ca tipul este un pervers, si ceea ce a facut este destul de grav, intr-un fel este tentativa de viol, si cred ca nu ar trebui sa treaca cu vederea.Cel mai bine ar fi sa vorbeasca cu diriginta.p bune e grav

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si pe urma te-ai trezit! Imaginatie bolnava, frustrata sexual sau vrei sa devii Sandra Brown?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie mi se pare ireal ceea ce ai scris tu aici...Dar in fine...chiar daca o fi adevarat cel mai ok ar fi ca fata respectiva sa apeleze la parinti, profesori, politie iar ei vor stii cum anume sa procedeze.

| AkexD a răspuns:

Sa` i`o suga in timp ce ea avea scoci la gura? tu gandesti putin, esti o fiinta logica si rationala?straight face
Ma ingrozesc cand vad astfel de postari, daca n`ai ce face abtine`te de la a mai posta chestii de genu`oh go on

| duchamp a răspuns:

A vorbit cu parintii ei? sa mearga la directorul scolii sa spuna ce s-a intamplat.

| Barbiiiiie a răspuns:

straight facevai doamne ce dobitoc putea foarte bine sai futha una in penis si gatawinking ramanea lat acolo happy eu asa faceam in locul ei pai spune-i sa vorbeasca cu dirig/a si sa clarifice lucrurile si parintilor desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești bolnavă la cap. Dacă nu vedeam nickul tău și postările anterioare, erai normală.