| KoZzZ a întrebat:

Am ocazia sa fac dragoste cu cinevace ziceti sa fac da sau nu am prezervative am tot?

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ce te lauzi?

| Roxana121 a răspuns:

Intodeauan trebuie sa profiti de ocaziitongue de alta profita ea de tine, sua trece nevazutatongue bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! Eu cred ca doar te lauzi! Noi chiar facem in momentul asta, dar preferam sa te ascultam pe tine cum te lauzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cineva, e bine! Daca e si de sex diferit, varsta apropiata, nu are hiv si prea multe bube e si mai bine. Daca vei sti cum sa iti pui prezervativul in seara cu pricina, va fi chiar aproape perfect, ejacularile premature vor fi trecute cu vederea.

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Cati ani ai?

Daca ai peste 16-17, si te simti pregatit/a, go ahead.

| altrix a răspuns:

Ca sa faci dragoste e mare lucru. poate sex tongue pai fa. ce e asa greu? iti recomand Durex Elitetongue

| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Fa ce vrei
daca te simti pregatit /pregatita
fa-o

| prima a răspuns:

Daca intr-adevar doresti acest lucru si stii ca esti pregatit\a ..ascultati inima ta si ai grija ..succese!

| KoZzZ explică:

Pregatit

| KoZzZ explică:

Vb peste o saptamana daca merge bine dau funda

| mariusf1996 a răspuns:

Ce mai astepti baga tare