| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: de ce de fiecare data cand se produce actul sexual si am orgasm se aude un zgomot ciudat. de care imi este rusine. ca si cum ar prinde aer ca sa spun asa. nici nu stiu ce poate fi... dar e un zgomot foarte ciudat si rusinos. si asta mereu cand am miscari bruste sau...mai vorbesc mai spun ceva.mai rad. E ceva normal? Firesc?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intra aer in vagin si apoi iese cand te incordezi. Nu e nimic ciudat, e normal. Se intampla mai ales in pozitiile cu penetrare din spate.

| Duhovnicul a răspuns:

Repara si tu patul ca e stricat de la atatea partide laughing
La mine se aude de parca ar fi avion cu reactie

| Lary23 a răspuns:

Am mai vazut intrebarea asta de foarte multe ori! da, este normal.si el stie asta, asa ca nu te rusina! depinde foarte mult in ce pozitie ai intretinut actul sexual. cel mai des se intampla "pe la spate" tongue deoarece penisul intra, iese si daca iese cu totul se introduce aerul in vaginwinking dar eu zic ca dupa partida, sa mergi la baie si sa rezolvi problema deodatawinking

| anonim_9938 a răspuns:

Da e firesc
si mie mi se intampla
si incep sa rad
partenerul meu stie dsp ce e vorba
asta e nai ce sa-i faci