| TaniaMaria97 a întrebat:

Baiatul de care-mi place ma innebuneste. Din comportamentul lui reiese ca ma place, dar de ce ma pune la-ncercare tot timpul? Nu stiu ce l-a apucat si acum, dar spune ca ma suna mai rar pentru ca-si doreste sa-mi fie dor de el. Adevarul e ca in ultima vreme este foarte ocupat...o fi gasit motivul acesta sa-si scuze absenta sau tot ce se intampla e doar din orgoliu?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau are pe altcineva

| Dariusuu a răspuns:

Pune-l la încercare şi tu şi vezi ce-şi doreşte.

O zi perfectă să ai.

| Cristiann25 a răspuns:

Poate are o iubita si nu poate sa vorbeasca cu tine cand e cu ea, nu? Tu te-ai gandit la asta? Analizeaza mai bine problema inainte de a te indragostii asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! E normal sa te puna la incercare, si poate e chiar ocupat. Daca tu ai zis ca se vede ca te place intelege-l, mai suna-l tu sau vorbiti cat mai repede posibil pe tema asta. Sper ca te-am ajutat! Ciau!

| Ninaaaa a răspuns:

Poate iti ascunde ceva..Nu poti sa stii. Nici tu nici noi. Eu zic sa iesiti sa vorbiti. Daca iti vorbeste ciudat ascunde ceva. Daca nu vrea sa vorbiti inseamna ca nu ii pasa. Nu stiu. Incearca sa vorbesti cu el si gasiti o solutie. Sper ca te-am ajutat. happy