| soorina a întrebat:

Buna,ajutati-ma va rog cu sfaturi iata cazul iubitul meu este fratele unui coleg de al meu de clasa eu cu iubitul meu am avut prima relatie sexuala si acum dupa un an noi cu iubitul nu ne prea intelegem el este cam diferit dar nu stiu cauza cred ca nu ma mai iubeste dar cel mai tare ma tem ca el ii poate spune fratelui ca a avut relatii cu mine si sa duc rusinea in clasa, iubitul are 21 de ani poate face el oare asa ceva? sau e cazul sa-l rabd asa cum este poate mai tine la mine dar iubeste mult distractia?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In ziua de azi, totul e posibil.

| Ekcstsy a răspuns:

Daca fratele iubitului tau e idiot va spune tuturor ca ai facut-o cu frate'su. Daca nu e nu ii va spune. Pentru ce sa te chinui? Din cate vad esti o pustoaica si se pare ca a cam profitat de tine. Daca te-a mancat acum sa te scarpiniwinking

| anonima1995 a răspuns:

Nu e cazul sa il rabzi pe iubitul tau daca simti ca nu mai merge. E posibil sa-i fi zis sau sa ii zica fratelui lui ca ati facut dragoste, dar e la fel de posibil sa nu ii zica nimic.