| smartdjs a întrebat:

Buna am o curiozitate ce parere aveti despre o relatie el capricorn, ea berbec, ea este foarte vulcanica, din cate stiu si capricorni sunt la fel, el este mai timid, ea nerabdatoare.

Răspuns Câştigător
| adellinas a răspuns:

Eu sunt berbec iar iubitul meu este capricorn, suntem impreuna de 3 ani si ne merge f bine, urmeaza sa ne casatorim la anul. nu mai consulta 'zodiacul ' si lasa relatia sa mearga de la sine...

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si eu am avut o relatie in care el era capricorn - eu fiind berbec, desigur!

Chestia e ca ne mergea muuuult mai bine cand eram simpli prietenisad

Anyway, nu te mai lua dupa zodii! Ca de exemplu iubitul meu actual este fecioara si zodiacal vorbid, n-ar trebui sa rezistam unul langa altul delochee hee

| RaluE a răspuns:

Chestiile astea astrologice sunt cam jalnice. Daca intr-o revista sau pe net scrie ca relatiile capricorn-berbec nu merg, tu ce faci? Te desparti de femeia iubita pentru ca asa scriu astrologii?!
Sa fim seriosi, e o mare prostie.

| narcisa a răspuns:

Nu prea cred in chestiile de compatibilitate deoarece matusa mea e capricorn iar unchiul meu sagetator si se inteleg foarte bine.nu toti oamenii din aceiasi zodie pot fi la fel. daca el este timid ar trebui sa lase timiditatea la o parte iar ea sa nu mai fie asa nerabdatoaresi atunci poate se vor intelege.