| Elena_9064 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari in special pentru baietii:
Ati iubit vrodata? De ce majoritatea baietilor prefera sa isi insele iubita?
Va simtiti bine cand aveti o relatie cu mai multe fete? La ce va ganditi cand sarutai o fata?
Va rog sa raspundeti sincer :X

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

AlexC nu este adevarat Psihologic vorbind dragostea adevarata apare chiar pe la varsta de 13-14 ani. Poate nu ai simtit la aceea varsta din diferte motive dar sa stii ca dragostea de 16-17 ani este foarte intensa si un esec poate sa te si marcheze sa faci depresii si altele.

Cine iese cu 10 fete nu iubeste nici una.Sunt doar genu de baieti de cartier in special care nu simt nimic nici nu au capacitatea sa simte nici macar la 18 ani cred eu.Care iei cu multe fete ca sa se dea mari in fata prietenilor lor.Ei cand saruta o fata de fapt vor sa ii puna mana pe fundlaughing si chestii de genu.Sunt ff multi din acestia si e foarte trist mai ales ca fetele astea mai anolescentebig grin sunt impresionate daca cineva dda cu pumnu in masa si nu le baga in seama. PS: Fiecare is doreste ce nu poate obtine.

Cand sarut o fata sa fiu sincer nu ma gandesc la nimic. Savurez momentul la ce poti sa te gandesti?

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

1. Pana acum 8luni si cateva saptamani nu stiam ce este aceea iubire, stateam doar pentru distractie
2. Si eu faceam asa, este o senzatie de superioritate cand vezi ca reusesti sa fraieresti 2-3 fete, una stie ca esti la munca in timp ce faci sex cu alta.
3. Da ne simtim foarte bine cand avem mai multe relatii in acelasi timp.
4. Wow, ce intrebare... sincer? Sa facem sa se simta fata cat mai bine, sa ii placa cat mai mult (cel putin eu)

| Agentulx a răspuns:

1 Da am iubit dar probabil a fost persoana nepotrivita la momentul nepotrivit...
2 Nu o facem asa doar de amorul artei, o facem cu un motiv daca tine la acea fata si ea stie sa ma pastreze langa ea nu as inselao niciodata
3 Nu dar daca fata are relatii cu mai multi baieti suntem chit
4 La mai nimic incerc sa ma bucur de moment.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexC_7935 a răspuns:

Cati ani ai? La ce fel de iubire te referi, depinde mult si de ani la care iubesti. Iubirea iubire e aia peste 20 de ani, un pusti/pustioaica la 14 ani poate cel mult sa ii placa.
Cine ti-a spus ca majoritatea baietilor inseala? Ai facut o statistica si ai vazut tu ca majoritatea inseala ori vorbesti asa ca sa fie?
La ce fel de relatie te referi? Eu am o relatie cu 8 fete, cu 7 am o relatie de prietenie si cu una de dragostea sa ii zic asa.
Ori ce baiat cand este atras de o fata o place incepand din gradinita, e si normal.Placutul (iubirea asta cum ii zici tu ) se manifeste in diverse feluri aici intervine si varsta. Iubirea depinde si de experienta ca sa zic asa, un om care a trait in jungla nu prea cred ca stie exact ce e iubirea.Deci ajung unde am plecat sunt muuuuuuulte aici de discutat. Daca vrei sa dicutam pe tema asta lasa`mi un id.(pe mesageria forumului)

| AlexC_7935 a răspuns:

Bogdane daca tu la 13-14 ani incepi sa iubesti cu adevarat inseamna ca la 20 ani ai si puradei. Amice cred ca am acumulat ceva experienta de viata incat sa stiu ca la 13-14 ani nu e iubire adevarata e pura placere/imagine.
Stai linistit ca nu i`mi doresc ce nu pot obtine stiu ca te refereai in mod direct la mine, sincer stiu ca dragoste e oarba da nu stiam ca e si surda daca intelegi.
Eu cred ca tu esti la varsta la care te joci cu soldateii ori in mediu virtual ori in nisip, si cum vezi o fata de care i`ti place si vine la tine i`ti zice 2-3 vorbe eventual i`ti da un pupic si te topesti tot.Asta nu e iubire mai!

| al3xandru_4340 a răspuns:

Mi'e nu imi place sa fiu cu mai multe fete...Eu cand ma sarutam cu o fata ma gandeam ca o sa fiu mereu cu ea...Cam atat!