| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema de doua luni imi curge foarte putin in timpul menstruatiei.luna trecuta mi-a venit mi-a curs prima zi iar a doua zi nu a mai curs p urma urmatoarele doua zile foarte putin.acum iar imi curge putin as vrea sa stiu daca stie cineva dc.multumesc mentionez ca sunt virgina

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa un control ginecologic( ecografie), s-ar putea sa ai niste chisturi ovariene ce necesita tratament hormonal.