| BiancaB_2401 a întrebat:

As dori niste statusuri care sa se potriveasca la urmatoarea situatie, am un iubit de 4 luni si recent ne-am certat iar in perioada asta o copchila tot s-a dat la el iar acum eu cu el suntem impreuna si aia tot nu inceteaza laughing se face de ras singura. Vreau niste statusuri pentru ai transmite ca ala e doar al meu si ea e o mare ***** FUNDA!:X

4 răspunsuri:
| Pufiiix a răspuns:

"ce`i alll meu`e pusss de0paRtheee`winking... sa va Fieee cLarr`la toateee"``

Tacci e un cuvant` pOtrivit pentru.` tine!` pai` de cand vorbeSTi` Tu de mine? Inchidetii guraa. StapanesTets`i ura FolosejTe`tsi gura doar aT`cand suGi` pl`a!

| Eu_1327 a răspuns:

Zii la dracu ala de copchil sa se linisteasca, daca nu paruiesto un pic laughing(glum, dar nu e o idee rea )
vb cu ea fa'o sa inteleaga ca nu are nici o sansa si ca el e cu tine, daca nu pune in aplicare ce am zis mai sus laughing

| Andreee a răspuns:

Incerca ceva de genu`:ce`i al meu e pus deoparte, sa le fie clar la toate!

| Quikeii a răspuns:

Trimite`mi un mesaj privat cu id`u tau.
suntem in aceeasi situatsie, colega smug.