| Andreeapop9 a întrebat:

Bună! Ce părere aveți de AC Midiana zilnic?
Menționez ca sunt prescrise de medic, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, ca ele functioneaza diferit la anumite persoane, nefiind populare.
Tie ar trebui sa-ti epxlice medicul ginecolog cum functioenaza si sa-ti spuna parerea lui, in functie de analizele tale hormonale.

| Goete a răspuns:

Cu alte cuvinte ce parere avem despre medicul tau?

Eu habar nu am ce e AC Midiana, asa ca presupunand ca sunt medicamente raman la parerea mea generala, orice medicament are efecte secundare si chiar genereaza alte boli si cu cat mai dependenta esti de ele cu atat mai mult castiga Industria Farmaceutica. Deci e ok