| bizarreworld a întrebat:

De ceva timp s-a intamplat sa imi placa de un baiat care e foarte dragut si mereu cand ne vedem ne salutam plus ca mereu imi vine sa zambesc cand il vad si lui la fel. Faza e ca azivara eram mai buni prieteni, ieseam pe afara si mergeam amandoi acasa, dar acum nu mai e asa desi as vrea...si acum cateva zile am fost in vizita la liceul la care e, cu clasa, (eu fiind pe a8a si el pe a9a) si dupa ce l-am vazut si m-a vazut, pur si simplu parca ne urmarea adica oriunde eram la orice etaj, in curte scolii era si el. Eu cel putin nu prea cred ca ma place desi unele prietene spun asta dar cred ca o spun doar pentru ca imi sunt prietene...cum as putea sa ma apropii de el?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Reinnodati legatura, incepeti sa vorbiti din nou. Pe Facebook, Messenger sau la telefon. Deja va cunoasteti cat de cat, daca spui ca erati prieteni. Asa ca, puteti incepe sa iesiti din nou, si tu iti vei putea da seama singura daca te place sau nu, oricum, exista sansa sa te placa.

O zi frumoasa!