| Cristinnnaa94 a întrebat:

Buna sad

De mult timp imi doresc sa scriu si eu povestea mea de dragoste.

La varsta de 15 ani, am intalnit un baiat cu un an mai mare decat mine, la inceput nu vroiam, deoarece nu mai avusesem un iubit pana atunci. Am stat impreuna 2 ani cu fost meu iubitul. In acesti 2 ani, pot spune ca a fost o relatie extraordinar de frumoasa, niciodata nu ne-am certat si sa purtat impecabil cu mine. Dar el a fost nevoit sa se mute in Germania in urma cu un an de zile. Chiar daca a trecut un an de zile de atunci. Mereu imi vine sa plang cand ma gandesc la el, in fiecare noapte plang dupa el.

In urma cu 2-3 luni, am avut o scurta relatia cu un baiat, dar cand ma plimbam cu el prin parc sau cand ma sarutam, ma gandeam mereu la fostul meu iubit.

Nu stiu ce sa mai fac ca sa uit de fostul meu iubit. sad Ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| spike625 a răspuns:

Nu-l poti uita te-ai indragostit
nu stiu ce sa faci

| SakonSIUkon a răspuns:

E nasoala treaba ori uiti de el si gasesti un baiat ori renunti la a mai avea prieten nu stiu nu am experienta in dragoste dar zic si eu ce cred ca e corect laughing)

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Ehh,asteaptal daca chiar il iubesti asa mult.
Dar daca vrei sa il uiti, nu o poti si regrete o sa tot ai, iar asta inseamna ca tu tii la el si ca il iubesti, deci merita asteptareawinking
In orice caz ai o chestie faina cu tipul respectiv, intre timp distreazate si bucurate de viata asta, poti astepta si sa mai ai "mici bucurii" ca sa zic asalaughing
Oricum grija mare si numai binewinking

| Flu a răspuns:

Nu poti sa il uiti asa. Povestea voastra nu are un final concret si de aceea tu inca suferi. Incearca sa vorbesti cu fostul. Intreaba-l cum se simte. El cum se descurca? Nu o sa fie deloc usor. Mie mi-a luat ani buni sa trec peste o astfel de poveste. Daca nimic nu merge, trecerea timpului o sa te ajute.

| nicoletta92 a răspuns:

Pai si el nu mai vine in tara? sad. Ce aiurea, stiu cum e...nici eu de 10 luni nu sunt bine, si nu pot sa ma apropii de niciun baiat ca ma gandesc la fostul...