| Anemari456 a întrebat:

Bună dimineața, dacă mi-a venit menstruatia de 2 ori de la contactul sexual protejat, se mai pune problema de o sarcina? Menționez ca pe 18 septembrie am avut contact sexual protejat, pe 2 mi-a venit menstruatia 6 zile, pe 12 octombrie mi-am făcut beta hcg care a ieșit mai mic de 1, 20, pe 30 octombrie mi-a venit menstruatia timp de 5 zile, plus ca la 32 de zile am fost la ginecolog și mi-a făcut o ecografie intravaginala și a zis ca nu se vede nimic, plus un test de sarcina care a ieșit negativ se mai pune problema de vreo sarcina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul 100% sigur si corect este NU, privind posibila existenta a unei sarcini nedorite. Sanatate!

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cu sarcina esti ok dar o vizita la psihiatrie n-ar strica. La tine deja e paranoia.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se pune problema existentei vreunei sarcini.