| Anonimafaranume123456789 a întrebat:

Buna, imi place de un băiat și el ma place pe mine, asta arata el, de curând am aflat ca vorbea cu,, iubire" mie prin mesaje dar nu ma mai plăcea de 2 luni.Am aflat de la prietenul lui ca m-a jignit si ca vorbea cu alte fete in timp ce era cu mine (noi am fost impreuna si ne-am despărțit iar după ne-am împăcat) si ca trimitea mesajele noastre altora.Eu chiar țineam la el dar isi bătea joc de mine.Iar cand am zis ca vreau sa vorbim fata in fata a zis nu.Si l-am întrebat de ce m-a înjurat prin mesaje si mi-a dat block. Mie imi este dor de el... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa gandesti rational. Tipul este lipsit de caracter si ti-a demonstrat prin comportamentul sau ca este un dobitoc nenorocit. Cu cat il vei uita mai rapid cu atat iti va fi mai bine. Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fără supărare dar ești proastă dacă încă tragi de un asemenea specimen și de aia se și poartă cum se poartă cu tine

| RAY a răspuns:

Dar ce ai vrea sa se insoare cu tine? Voi fetele va visati mirese din prima zi de relatie,va plac dramele,o sa revi la el, sa conportat normal varstei lui, maturitatea se dobandeste in timp nu te nasti cu ea nu o primesti prin educatie nici nu vine genetic, la varsta lui ca e dupa fete e perfect normal, nu vad unde e drama

| Violleta2022 a răspuns:

Cum ti-ar putea fi dor de un nemernic, care te-a jignit?
Tu chiar nu realizezi ce spui?
Da-i pace si nu te mai intoarce acolo unde esti jignita si injurata, ca data viitoare, te poate lua la bataie.

| Crackman a răspuns:

Treci peste... Cauta pe altul

| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să-l ignori chiar dacă ți-e dor de el. S-a purtat urât cu tine și nu merită atenție. Îți vei găsi cândva jumătatea. Toate la timpul lor.

| Ely1234567 a răspuns:

Dacă el sa comportat așa cu tine înseamnă că nu te merita și nu a ținut la tine cu adevărat. Încearcă să nu te mai gândești la el...

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu prea stii să pui cratima unde trebuie

| M1989 a răspuns:

Ptr ca orice om merita un respect intr-o relatie...cum naiba sa-ti fie dor de cineva ce te umileste. Este strict problema ta. Dar pe viitor va fi tot la fel.

| Blexistroni a răspuns:

Te duci la el acasa cand doarme si ii dai yeet pe geam

| LegendarySOUL a răspuns:

Atatia baieti in jurul tau si tu plangi dupa un fraier, ce fel de mafioata esti tu? Nu pot sa inteleg felul vostru de gandire, de ce sunteti atrase de aceste persoane care isi bat joc de voi doar ca sa arate prietenilor ca sunt ei niste smecheri? Pe bune acum, va meritati soarta! '
Lasa-l dracului, cauta un baiat care stie sa respecte o femeie! Nu orice gainar cu doua clase terminate si poza de buletin in care nici nu incape!