| georgiana_6253 a întrebat:

mai esti virgina daca cineva iti baga degetul in vagin? am trait si eu aceasta experienta. m-a dutut putin, dar nu am sangerat.astept raspuns urgent.Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dar ai făcut pariu cu cineva sau a trebuit să-i demonstrezi lui că mai ești virgină?
Asta este una din marile prosti pe care voi fete le faceți din lipsă de experință și informare.
Dacă tot a vrut să vadă dacă mai ești sau nu virgină, un consult ginecologic putea confirma sau infirma virginitatea ta.
Nu este o regulă de bază să sângerezi ca să poți spune că nu mai ești virgină.
Din punctul meu de vedere nu mai ești virgină intactă, a avut loc o deflorare incompletă.
De ce spun asta, pentru că o deflorare se face în urma unei penetrări, rezultatul unui act sexual.
Cine te iubește, te iubește așa cum ești, nu să te "încerce" cu degetul. Ală nu este bărbat, ține minte. Ești încă un copil.
Viața este dură, nu te juca cu așa ușurință pentru că tu vei fii singura vinovată și vei suferi cel mai mult.
Noroc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mult la bagat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu sangerezi himenul se poate rupe bine mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a bagat toata mana ca nehalitu e posibil sa da