| Rolli a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de o saptamana si jumatate si nu ne-am sarutat inca. Eu am 15 ani si el 16. Am mai avut relatii pana acum, la fel si el. Ne-am intalnit de trei ori si ne-am pupat pur si simplu pe buze, el m-a mai pupat si pe frunte. Poate insemna ca nu ii place de mine, sau doar ca are nevoie de mai mult timp?

2 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Sarutul pe frunte il vei intalni numai la parinti, este un gest parintesc si foarte frumos, iti arata ca are grija de tine si sa stii ca asta inseamna ca tine foarte mult la tine.
Nu grabi lucrurile, este foarte frumos ceea ce se intampla intre voi, abia va cunoasteti partile astea amoroase.
Sa va iubiti mult:*

| roxyflory a răspuns:

Din cate stiu eu cand un baiat te pupa pe frunte inseamna ceva de genu esti numai a mea da nu stiu ce sa spun daca e adevarat sau nu dar in principiu nu cred ca ar fi vorba sa nu te placahappy