| Minnie_2618 a întrebat:

acum 2 luni mi-am inceput viata sexuala. intrebarea mea este.[ de ce nu a curs sange deloc? ]happy de atunci nu am mai facut`o. mi-a fost fricahappy. Daca nu a curs sange, himenul s`a rupt? Mai sunt virgina? A cui e vina? a mea sau a lui?:-ss.va rog, ajutati`macrying.

Răspuns Câştigător
| Shenn a răspuns:

Probabil ai himenul elastic si nu s-a rupt daca nu a curs sange, vina? ce vina? nu e vina nimanui nici a lui nici a ta.

1 răspuns:
| dyyva a răspuns:

Exista posibilitatea sa te dezvirginezi si sa nu ti se rupa himenul. inseamna ca ai himen elastic. este normal si nu ar trebui sa-ti faci griji, se intampla la multe fete. a doua oara nu o sa te mai doara