| anonim_4396 a întrebat:

Am fost intr-o tabara acum putin timp si imi placea mult de un baiat de 17 ani si lui de mine. Ne-am combinat si am dormit impreuna. In acea noapte m-a lasat fara tricou, m-a atins iar mai tarziu m-a intrebat daca ii fac un masaj. Credeti ca se referea la laba? Eu am zis da, iar apoi m-am prefacut obosita si am adormit, pentru ca nu stiam la ce se refera.

Răspuns Câştigător
| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Tu nu'ntelegi oare?! omu' vroia relaxarehee hee draga me,avea un chef nebun de a face sex cu tine,dar a fost mai timid si nu stia cum sa iti spuna,noi baietii asa suntem, cum ne vedem cu o fata in pat, singurei, ni se ridica hormonii, vrem sex...big grin add la id asta: tongue toxicc.heroine,multa bafta!

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

La mine multe nopti de dragoste incep cu un masaj, asa ca da-ti si tu seama.big grin

| Atotstiutorul a răspuns:

NU in nici un caz nu se referea la o gheara sa ii faci o laba, se gandea ca incet incet faci un masaj si pe urma faci si o felatie! deci laba nu, felatie da

| DeyCj a răspuns:

Poate vroia un „masaj" ţinând cont că o făcut primul pas şi poate nu o ştiut cum să îţi spună sau să îţi ceară acordul să continuaţi acel masaj că noi în general suntem mari şi tari până suntem puşi în faţa faptului şi apoi....Succes

| Stassy a răspuns:

Stai nitel k nu pricep... La ce se referea?!

| badboy18 a răspuns:

Cel mai probabil ai dreptate

| KameliaAura a răspuns:

Un simplu masalaughingce e asa greu de inteles?