| Steluta444 a întrebat:

am o problema
In luna decembrie (2017) am facut de mai multe ori sex neprotejat cu iubitul meu iar mie trebuia sa imi vina menstruatia pe 24-25 decembrie nu mi-a venit menstruatia doar câțiva picuri de sange de culoare foarte deschisa iar dupa nimic. Mai apoi pe data de 2 ianuarie am facut un test de sarcina care a iesit negativ si de atunci nu mi-a venit menstruatia si nu am primit nici un semn. Banuiesc ca daca ar fi sarcina ar fi trebuit sa am deja simptome insa eu nu am deloc. Doar sânii ma dor in rest nimic nu imi este rau nu sunt obosita nu am cosuri nu vars sunt pur si simplu normala. Voi ce credeti? Poate fi o dereglare mai proeminenta sau o sarcina?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Repeta testul de sarcina!
Cat privesc simptomele de sarcina, unele femei nu le au deloc!

| Cris988 a răspuns:

Bună! Posibil să fii însărcinată. Repetă textul şi eventual, mergi la un control.Nu toate sarcinile au simptome.