| Suki111 a întrebat:

Buna TPU, am si eu o intrebare, de fiecare data cand un baiat ma place ma simt ciudat si ajung sa il resping chiar daca e drăguț, chiar si atunci cand am si eu un crush dupa ce aflu ca si el ma place ajung sa il resping ca pe restul, bărbații ma fac sa ma simt ciudat si unsafe, stiu ca eu sunt problema, dar nu stiu de ce fac asta.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte posibil sa te temi de dezamagiri.
Ii vezi pe cei din jur,intelegi cum functioneaza si cum gandesc si,din autoaparare,te temi sa nu ti se intample ceva asemanator cu ceea ce vezi si auzi.
Cred ca nu a ajuns inca nici un baiat sa-ti placa suficient de mult ca sa-ti depasesti teama si neincrederea fireasca.
Nu e rau, lasa timpul sa treaca, vei invata mai multe despre tine, te vei maturiza, nu e nimic pierdut.