| SomebodyReal a întrebat:

happy...Am si eu o prietena care este impreuna cu un tip de 2 ani.Si dupa prima lor noapte de dragoste, ei nu i'a curs sange. Oare de ce? Da'ti'mi un raspuns, dar fara sa va prostiti.Va multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam 20% din femei nu sangereaza la deflorare. Unele nu au himen din nastere, altele au un himen elastic, care se rupe doar la prima nastere vaginala, altele au un himen subtire si prost vascularizat care se rupe fara sa sangereze, altele au avut un himen subtire care s-a rupt la un exercitiu fizic mai brusc (un spagat de exemplu). Nu are absolut nici o semnificatie si, de altfel, toata lumea stie ca exista aceasta posibilitate intalnita destul de frecvent.

1 răspuns:
| SomebodyReal explică:

Multumesc mult Brigaela pentru raspunsul tau!happy fundita