| jasmine11 a întrebat:

am si eu o problema, si as vrea sa stiu parerea voastra. de mult timp cand merg acasa la prietenul meu, merg cu ocazie, iar maine urma sa ma duc la el, si nu stiu ce i-a venit lui sa nu mai vin cu ocazie ci sa merg cu autobuz, problema e ca nu sunt curse duminica, si i-am zis asta, iar el mi-a zis ca :" oare cate p*** am supt la soferi, si m-am inervat foarte tare, pentru ca a facut-o ca si cum mi-ar zice curva pe fata, si m-am inervat, dar nu i-am zis nimic. dar ma sipt forte prost pentru ca eu nu am facut asta niciodata, nu stiu ce sa ii zic, intr-adevar stiu ca se poate inatampla multe lucruri daca mergi cu ocazie, dar e rau ca am incredere in mine, pana acum nu am patit nimic, si oricum nu sunt o pers foarte atractiva, ce sa fac? funda!

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

laughing)))
Cum? A zis asta? Adica, inca mai esti cu el?

| liz23 a răspuns:

Cum poti folosi ca scuza pentru el, ca nu ai fi atractiva? El nu te respecta de si-a permis sa iti vorbesca asa! Cate fete nu merg cu ocazie sau autobuz.asta ce insemna dupa mentalitatea lui? Ce poti sa zici? Spune-i lui sa isi bage mintile in cap si sa cauti altul care va sti sa iti vorbesca, sa te respecte iar daca il deranjeaza cu ce te duci la el sa taca din gura si doar sa iti ofere varianta sa vina dupa tine.

| foxi a răspuns:

Eu il uitam demult!

| MaDeclarFan a răspuns:

Spune-i sa se duca dr@cu! De ce nu vine el la tine, ii pica... ceva? Stai linistita, mai sunt multi asa ca n-are rost sa te mai chinui cu el

| blackberryORstrawberry a răspuns:

Daca nu mai vrea sa vi cu ocazia.sa vina el dupa tinehappy...

| adorada96 a răspuns:

Explica-i cum sta treaba si Spune-i k nu ai face acel lucru niciodata. spune-i k il iubesti numai si numai pe el.