| Larisa_3441 a întrebat:

Am un "plan" de întâlnire daca pot sa zic așa,ca sa intelegeti mai bine uitati-va la întrebarea anterioară. Astazi mi-am propus sa ies cu un tip despre care nu stiu foarte multe despre el,vine in vacanța la bunici in orașul meu vara,si m-am dar in vorbă cu el nu stiu ce si prietenul lui ne-a intrebat (a fost foarte amuzantlaughing) ceva de genul : X vrei sa fii cu Y(eu) si el face "nu stiu, da" insa a zis repede nu stiu apoi eu:Y vrei sa fii cu X? Da si apoi prietenul lui ne-a zis sa ne sarutam a pus si o camasa dar noi nu am vrut era prea ciudatlaughing asta s-a întâmplat alaltaieri insa țin sa menționez ca nu am vorbit multe. Ieri m-am întâlnit cu el si cu prietenii lui in parc iar eu vorbeai de bike de chestii care chiar habar nu aveam nimic, si am stat așa cam vreo 3ore straight face m-am jucat pe telefon ca altceva nu aveam de facut. Tot alaltaieri i-am trimis mesaj daca merge la o cafenea cu mine si m-a intrebat ce cafenea si apoi a zis ca mergem mâine (adica ieri) si nu am mai mers, el tot batea apropouri la toți de acolo ca hai mergem? Insa unu' ba nu avea bani ba nu stiu ce, insa eu voiam sa merg doar eu cu el..eu una nu stiu daca ma place sau nu o sa va zic cateva semne pentru ca m-ar placea sau nu: a acceptat sa fie cu mine,e timid si de asta poate nu vorbea cu mine insa ieri se uita cu ochii aia mari big grin la mine cateodata,numai eu ii trimit mesaje care sunt foarte scurte insa răspunde, insa noi nu prea am comunicat si de asta vreau sa ies cu el astăzi, el era cu bike-ul si i-a spus prietenului lui daca poate sa il lase la el.Intrebarile mele:
E foarte timid extrem pot sa zic:
1.Ma place? Daca nu de ce a acceptat?
2.In legătura cu bike-ul el voia sa își lase bike-ul ca sa iasă cu mine?
3. Daca stia ca ieseam, de ce nu a zis hai la... Sau ii era rusine de prietenii lui sa meargă decât cu mine?
4.ieri se uita cu niște ochii gen:stiu trebuia sa mergem scuze,insa nu a vorbit deloc cu mine,atunci de ce nu a ieșit? Sau macar sa zica mergem mâine, eu trebuie mereu sa il întreb daca nu el nu zice nimic, sa fie din cauza ca e timid? Sau ca nu ma place?
5.Era posibil sa fi spus da doar din cauza ca nu stiu ...adica sa nu fi vrut sa fie?
Vreau cat mai multe opinii ca sa imi pot da seama, si uite si planul meu: trebuie sa il sun ca el vede foarte greu mesajele cam după jumate de ora si sa ii zic hai ieși in...doar cu mine? Sau cum sa Formulez? Si apoi sa încep sa trancanesc si sa las Timiditatea, iar spre sfârșit cand plecam sa il sărut, insa e posibil sa mersi respinga? Ar face așa ceva? Țin sa menționez ca sunt destul de draguta si curtata deci nu ar avea de ce. Si după sa il întreb vrei sa fii cu mine? Daca nu zice nimic ce sa fac? Cum sa imi dau seama daca vrea sau nu? Funda si stiu ca am scris extrem de mult insa chiar nu vreau sa il pierd. încercări sa va puteți in locul lui cam cum v-ați comporta.

1 răspuns:
| Mytsaa a răspuns:

Cred ca te place dar cel mai bine e sa iesiti astazi, sa discutati, sa vezi pana unde merge intalnireahappy Fii atenta la el sa vezi daca ii face placere sa stea cu tinehappy