| TotEu1993 a întrebat:

Asta seara am sunat-o pe prietena mea si sincer nu stiu ce este cu ea in ultimul timp, am sunat sa vad ce face si sa mai vb si noi, practic nu avea timp de vb cu mine astepta sa inceapa un film, si nu putea vb, adica este mai important filmul decat eu pentru ea? azi si. a calculat media semestriala si i-a iesit mica si cica ea: " aolo ce o sa zica ionut(fostul iubit), nu inteleg ce treaba are ala cand ea este cu mine acum(de 3 saptamani). si tot astazi asculta o mel de dragoste:mel asta si faza cu media mi. a dat de inteles ca tot se mai gandeste la fostul prietencryingsadcryingsad. eu tin foarte mult la ea, o iubesc mult si ea vad ca nu stie sa aprecieze dragostea mea pentru ea. vreau sa stiu si eu cum sa fac si ce sa fac sa il uite pe fostul prieten? plizz sincer nu vreau sa o pierdsadsadsad

3 răspunsuri:
| TotEu1993 explică:

Aaaa Doamne nu stiu ce sa mai zic/sa fac tin foarte mult la ea nu credeam ca o sa ajung sa tin tata la eacryingcryingcrying

| Yodaime a răspuns:

Prin asa ceva am trecut si eu happy un sfat prietenesc uit`o nu merita sa suferi , nu merita sa suferi pentru nimeni , nu mai pune ata-ta suflet :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin asa ceva am trecut si eu happy un sfat prietenesc uit`o nu merita sa suferi, nu merita sa suferi pentru nimeni, nu mai pune ata-ta suflet :-