| smile21 a întrebat:

Buna TPUhappy! cum pot sa pun pe youtube un videoclip? si asi dori sa pun eu pozele nu sa fie videoclipul de la melodia respectiva... sper sa intelegeti:d cum pot sa pun pozele? si sa pun videoclipul pe youtube? mersi mult! FUNDA + VOT:*scuze cateogoria

1 răspuns:
| PutDenia a răspuns:

In primul rand iti faci cont pe Google, dupa aceea instantaneu ti se activeaza cont pe youtube. dupa care intri pe you tube si dai la log in ...si cam asta e tot...tot asa mi-am facut si eu!laughingfunda?