| ℓσνє a întrebat:

Buna TPU!

Deci am avut un iubit, ne-am certat de mai multe ori, dar ne-am impacat happy. Apoi ultima cearta a fost mai duraa. si ne-am despartit. Intre timp el s-a cuplat cu cea mai buna prietena a mea, dar eu fara sa-i zic nimic, in sufletul meu inca mai luptam pentru el. Acum el mi-a spus ca ar vrea sa se desparta de ea. Eu am intrebam de ce, el a raspuns ca nu mai simte nimic pentru ea. Inca nu s-au despartit, dar daca se vor desparti ma voi simti vinovata cu siguranta.

Ce sa fac? sad

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti vinovata,el ar trebui sa se simta, pentru ca nu stie ce vrea, si asa sufera persoanele de langa el. Lasa-l in pace, daca tinea cu adevarat la tine nu se combina cu cea mai buna prietena a ta, si nici ea la fel. Nu merita sa vorbesti cu niciunul dintre ei.

| rusel a răspuns:

Mai stiu cazuri de astea!
nu inteleg de ce ai vrea sa mai fii cu el? dupa ce a fost cu cea mai buna prietena ata
nu-i normal daca te vei inpaca cu el si dupa o perioada va certati tu ai sa zici ca el a fost cu cea mai buna pr a ta motiv care sa-i scopti ochii..si dupa aia tot la certa si la despartire ajungeti, mai bine lasa o vreme asa lucrurile nu da atentie iei sau lui, pana te obsnuiesti sa nu-l mai iubesti sau sa simnti ceva pentru el, pana la urma nu o sa-l mai iubesti, gandeste-te a fost cu cea mai buna prietena a tasad lasa lucrurile asa cum sunt nu da nici o inportanta!

| SerenaVDW a răspuns:

Tu te simti vinovata pentru ca fostul tau prieten se desparte de cea mai buna prietena? Ea nu ar fi trebuit sa faca as aceva daca iti era prietena deci ea e cea care trebuie sa se simta vinovata.nu tu.