| vindcelintelept a întrebat:

Bună TPU! Hristos a înviat! Am o dilema, recent m-am combinat cu un tip cu care mă știu de mai puțin de 12 ore. Chestia e că sunt lesbi și voiam să știu cum e cu barbati și acum nu știu cum să mă despart de el fără să l fac sa sufere. Ce ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Combina-te cu 'jasminele' de aici si invita-l pe tip sa intre pe TPU sa afle asta de aici de la sursawinking

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil esti extrem de micuta de varsta daca tu crezi ca esti lesbianca doar pentru ca-ti place sa ai prietene fete si acum, pentru ca ai dat de un baiat, vrei sa incerci ceva cu el.

Al naibii de urat si injositor este cuvantul asta "combinat" in care habar nu ai ce s-a intamplat dar crezi ca nu merita vreo atentie barbatii, doar pentru ca unul te-a dezamagit sau a raspuns diferit la avansurile tale.

Pentru o sigura intrevedere de nuami acteva ore NU ai cum sa stigmatizezi omul si nici sa generalizezi ca ai fi lesbianca, cand habar nu ai ce se intampla intr-un cuplu "femeie-barbat" cand sunt sentimente si dragoste, iar sexul vine ca o completare frumoasa, sa intregeasca fericirea.

| dullcat a răspuns:

Buna.Dupa 12 ore nu cred ca va suferi tragedia vietii lui.

| Robert2526 a răspuns:

Pai daca te stii cu el de 12 ore, cat crezi ca poate sa sufere?happy

| Madaxo97 a răspuns:

Întrebare troll laughing

| eliancodrut a răspuns:

Sa-i spui ca nu-ti plac barbatii, ca a fost doar o experienta. Sau treci pe langa el cu o femeie si cand esti in dreptul lui va sarutati.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Dupa 12 ore il doare in pix

| GigiBosu a răspuns:

Daca esti lesbi de ce zici Hristos a Inviat?