| nstefan96 a întrebat:

Buna TPU si buna utilizatori ai site-ului...va rog sa ma ajutati pentru ca nu mai stiu ce sa mai facstraight face voi incepe cu inceputul: eu "iubeam" o fata(Alexandra) pentru ca ma intelegeam foarte bine cu ea si vorbeam foarte mult cu eathinking si eu ca prostul ce am facut:am intrebat-o pe cea mai buna prietena a ei ce zice alexandra despre mine, ea mi-a zis ca ma crede dragut ca nu stiu ce asa ca m-am hotarat sa o intreb, dar nu oricum ci la un teatru ca sa fie mai romanticbig grin ea nu a venit la acel teatru, dar m-am intalnit cu ea cand ma duceam spre casa, am vrut sa o intreb dar eram coplesit de emotii iar ea a plecat pana undeva.eu m-am decis sa o astept si am stat 3 ore parca in fata scarii eistraight face intr-un final a venit si am intrebat-obig grin a fost surprinsa de intrebare si a ezitat sa raspunda iar eu mi-am dat seama ca vrea si ea si-a cerut scuze. m-am decis sa fac o tura de cartier si m-am dus din nou la scara ei in speranta ca va mai fi acolo dar nu mai era asa ca am pornit spre casasad am fost atras de o voce cunoscute printre niste blocuri si ghiciti cine erastraight facealexandra, cea mai buna prietena a ei si 2 baietistraight facecand m-am apropiat alexandra i-a zis unui baiat in soapta: ia-ma in bratesadin mom ala m-am simtit ultimul ratat si am plecat acasa, am asteptat sa intre pe mess si m-am "certat" intr-un fel cu ea...nu am mai vorbit timp de vreo 2 luni dupa care ne-am impacatwhistlingiarasi vorbeam unul cu altul si stateam mai mult impreuna si ciudat era ca ea ma baga in seama de fiecare databig grindupa care iar ne-am certat din cauza unui dobitoc dar din nou ne-am impacatbig grinne intelegem bine si tot ea ma baga mereu in seama si imi zambeste foarte dulce cand vorbeste cu minebig grin dati-mi niste sfaturi ca eu simt ca e ceva intre noithinking mersi anticipatbig grin

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu poti stii niciodata,stai aproape de ea,continua sa fii prietenul ei bun. Poate ca acum s-a razgandit si regreta ca nu a vrut mai demult. Bucura-te de fiecare clipa langa ea, e foarte clar ca ti-e draga.Ea, nu stiu daca te place sau ii place doar sa se joace cu tine.Incet,incet,vei afla si tu...doar tine aproape!

| cristina_8819 a răspuns:

Cred ca alexandra se simte vinovata intr.un fel de ceea ce a facut atunci si poate vrea sa aiba ceva cu tine.nu stiu.incearca sa vb si tu cu ea

| teutza_2626 a răspuns:

E normal ce vrei numai cu tine sa vorbeasca? E bine ca-ti acorda acel zambet calduros care-ti topeste sufletul nu?