| marqo8 a întrebat:

Nu stiu ce cadou sa ii fac iubitei mele de craciun. M-am gandit o poza cu noi doi, intr-o rama, ceva gen scrisoare si o cutie de ciocolata. Sa-mi mai spuneti ce as putea sa-i cumpar

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Un Audi G 7 ar fi frumos.

| Roxin a răspuns:

Salut!

Aveti ceva al vostru de cand v-ati cunoscut? Ar fi un cadou placut. O prima amintire impreuna.

Seara buna!

| blackPug97 a răspuns:

Depinde ce ii place, sau ce vrea...
A mea de exemplu moare cand vede cafetierele alea cu ceas pe care le poti programa la cat sa iti faca aparatul cafea.
De mult imi face capul calendar ca is faine si ca ar vrea si ea laughing