| cristiano_9738 a întrebat:

Care este pozitia perferata in timpul sexului? pentru fete

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cred ca schimbarile de pozitie frecvente face ca totul sa devina interesant.

| Papusik a răspuns:

Fata deasupra fiindca poate domina ea.
Dar daca e virgina e rocomandata pozitia misionarului.

| Aℓida a răspuns:

Tipule,
De ce nu iei frumos o hartiuta si un pix si te duci frumos in pasi de tango pe strada si intrebi fiecare femeie ce pozitie preferata are? Faci un sondaj;;].
rolling on the floor)))))))))))))))

| castigionline a răspuns:

Sus pe tine intotdeauna va fi pozitia ei favorita (in sfarsit e fericita pentru ca are un surogat pentru eterna ei dorinta de dominare, se poate misca in voie, are o senzatie maxima de independenta, etc). Evident, daca si tie iti place, placerea ei e si mai mare.