| Hamsterica a întrebat:

Ce ma dispera in ziua de azi vad numai cocalari peste tot nu am nimic impotriva cu lumea care asculta manele dar nu trebuie sa iesi in public cu un intreg borcan de gel cu niste ochelari de soare mai mari decat capatana ta si o frizura din aia. CE PARERE AVETI?

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Mda. Aici sunt de acord cu tine nici mie nu imi plac cei imbracati ca un clown. Eu ascult manele dar nu ma imbrac in roz, nu tin gulerul la camasa ridicat, nu port ochelari deloc (de soare bineinteles) nu sufar de mine cum fac alti. Sufera de ei si nu au doua chiftele in burta. Asta este moda la noi, stii iti iei nu stiu ce masina (in general bmw) si cade casa pe tine.
Totul este sa ii eviti.
Bafta.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Doar nefericitii astia neinspirati de cocalari te dispera?
Ca eu am o listaaaaaaaaaaaa...

| Radioactive a răspuns:

Cocalari şi piţipoance, care nu au habar ce e muzica bună, ascultă doar Salam, Guţă, Inna şi Antonia şi mai dau fuguţa din când în când pe la câteva melodii Tokio Hotel ca să fie ''cool'' şi care abia aşteaptă un nou subiect de ceartă, şi cu telefonul şi oglinzile mereu pregătite să îşi facă poze. Nici mie nu îmi place ce a ajuns populaţia asta, crede-mă.

| danacatalina a răspuns:

Asta e o moda

| pandaX3 a răspuns:

Sunt de-a dreptul penibili. big grin