| unknow a întrebat:

Ce minciuni ai vrea sa auzi? si sa le crezi?

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

In general, prefer adevarul, indiferent de cat doare.Totusi,au fost niste momente in viata mea in care mi-as fi dorit sa aud'Nu te mai iubesc', si nu'Nu te-am iubit niciodata', chiar daca ar fi fost o minciuna.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Niciuna oricat de frumoase ar fi. Prefer adevarul de mii de ori in locul unei minciuni frumoase si crdibile.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Interesantă întrebarethinking
Mi-ar plăcea să aud "M-am lăsat de fumat."
Și mi-am plăcea să cred "Eu chiar te iubesc."
În orice caz, și una și alta rămân subiecte taboo.

| zippit a răspuns:

Mi-ar placea sa aud "eu, te iubesc din toata inima"chiar daca ar fi o minciuna :]

| uuSexi a răspuns:

Prefer adevarul chiar daca doare

| Cornellia a răspuns:

As prefera sa mi se zica : " Chiar tin la tine, chiar daca nu mai suntem prieteni " e unica mea dorinta alta nu am