| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti? voce nu am dar versurile sunt scrise de mine.
http://www.youtube.com/watch?v=6h7pOgdzQr4
am pus aici la Dragoste si Sex pentru ca aici ii este locul.

5 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Foarte frumos :X Si chiar aici ii este loculwinking Cred ca ai "prinde la public" happy Mie una imi place happy Mai scoate cateva piese si anunta-ne happy Bravo! :*

| pwp a răspuns:

Ffoarte frumoase versurile!
dau Like happy

| coolgirl97 a răspuns:

Ii faina
si e purul adevar unde traim...din pacate
nu conteaza ca nu ai voce conteaza ce exprimi prin cantecul tau
felicitari

| caporalul a răspuns:

Nu ai o voce chiar rea... insa inregistrarea e cam slaba
versurile sunt super, continua tot asa
ar trebui sa mai postezi pe youtube ceva cantece daca mai ai cine stie poate intr-o zi...

| andreea_5415 a răspuns:

E super sunt niste versuri super chiaraici le era locu ai avut dreptate tino tot asa si vei ajunge departe