| AdelaDiana a întrebat:

Ce-s cu baietii astea? Imi spune cineva?
Am fost cu un baiat...Doamne cit am luptat sa fiu cu el, si el de la inceput ma ignora.Si intr-un sfirsit a inceput sa aiba si el sentimente fata de mine.Totul a fost bine pina ieri...prietenul meu cel mai bun a spus ca l-a intrebat de cine ii place si el a spus ca de Iuliana(fosta lui prietena) inca o mai place putin si altcineva de nimeni.Chestia cea mai urita este ca i-am promis celui mai bun prieten a lui ca nu ii voi spune ca am aflat ca o sa se supere. Dar eu i-am spus doar ca am aflat ceva de el si nu e de bine, si el m-a intrebat ce si eu i-am spus ca:Nu, ti-am spus totul intotdeauna cu toate ca nu meritai, Si el a spus asa deci si eu am spus ca m-a dezamagit si el a spus bine si gata.Nu mai vorbeste cu mine aseara am iesit in oras si m-am intilnit si cu el nu mi-a spus macar salut. Iar cel mai bun prieten al lui l-a intrebat de ce nu vorbeste cu mine si el a spus nu vorbesc cu ea azi nici miine nici poimiine si etc. Dar eu tin atit de mult la el m0am atasat de el si nu vreau sa ne despartim.Prietenele mele mi-au spus ca ajunge atita sa imblu dupa el si sa nu ii mai scriu nimic sa vedem cit va rezista el si daca ii va pasa imi va scrie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fii directa mai ales ca nu il cunosti in profunzime.sa stii ce il suparasi si ce nu! Deocamdata asteapta un timp sa se mai calmeze apele apoi poti sa ai o discutie mai prietenoasa cu el.